2 onder 1 kapwoning 5, 't Veld
rooms 4 · 130 m2
Spontane ontmoetingen en bijpraten met de buren wanneer je zin hebt. Alles kan en mag hier. Of je nu samen geniet van een barbecue in de tuin of een kop koffie op het terras, in deze buurt is er altijd ruimte voor verbinding en gezelligheid. De woning is heerlijk licht en met genoeg ruimte voor het hele gezin. Zie jij jezelf hier al wonen?
Kom binnen
Kom straks aanrijden en parkeer je auto voor de berging. Via de zijkant van de woning kom je binnen in de hal met toilet en meterkast. Hier is ook genoeg plek voor de garderobe. Loop daarna door naar de royale living met keuken die je nog naar wens kunt inrichten. Aan de voorzijde van de woning is plek voor een comfortabele zithoek. Hier kom je na een lange dag tot rust. Op zomerse dagen zet je de deur in de keuken lekker open en loop je zo de tuin. Wat is het lekker leven hier!
3 slaapkamers en vrij indeelbare zolder
Op de 1e verdieping zijn er 3 fijne slaapkamers en een badkamer met toilet, wastafel en douche maar is ook volledig in te richten naar eigen smaak. Ook op de zolder heb je mogelijkheden. Laat je hem helemaal open als één grote ruimte of maak je er een extra kamer van? Het kan allemaal. Op deze verdieping vind je overigens ook de aansluitingen voor de wasmachine en de droger in een afgesloten bergruimte.
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Afbeeldingen zijn bedoeld als impressies.
Features
Transfer
- StatusSold
- Koopprijs€ 530.000,- VAT inclusive
Building form
- Object typeResidential house
- Property typeSingle-family house
- Property typeSemi-detached house
- Bouwjaar periodeVANAF_2021_TM_2030
- Building formNew construction
- LocationIn woonwijk
Layout
- Living area130 m2
- Parcel area300 m2
- Inhoud500 m3
- Aantal kamers4
- Aantal slaapkamers3
- Aantal woonlagen3
Energy
- HeatingPartial underfloor heating, Warmtepomp
- InsulationRoof insulation, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
- Combi-boilerNee
Outdoor space
- GardenAchtertuin, Voortuin
- Main gardenAchtertuin
- Oppervlakte110 m2
- Location main gardenNoord
- Back entranceNee
Storage
- Shed / StorageAangebouwd steen
- FacilitiesEquipped with electricity
- Totaal aantal1
Parking
- Parking facilitiesPublic parking, Op eigen terrein
- GarageNo garage
Roof
- Type of roofSaddle roof
Other
- Permanente bewoningJa
- Indoor maintenanceUitstekend
- Outdoor maintenanceUitstekend
Can I afford this house?
Through this tool you calculate it within 1 minute!
Want to be 100% sure? Then request a consultation with a financial advisor. Click here.
This is where your dream home is located
Schedule a visit
"*" indicates required fields